ساخت برنامه آندروید بدون نیاز به دانش برنامه نویسی|دانلود برنامه ویرایشگر برنامه ها و بازی های اندروید و فایل های Apk اندروید

دانلود برنامه ویرایشگر برنامه ها و بازی های اندروید و فایل های Apk اندروید |نسخه کامل و فول کرک و نامحدود|ساخت برنامه آندروید بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

همانطور که می دانید فایل های APK فایل های سیستمی گوشی های اندروید می باشند که برنامه ها و بازی های اندروید با همین فرمت عرضه می شوند. اما آیا تا به حال به ویرایش این دسته از فایل ها فکر کرده اید؟

این برنامه که به سختی و با همکاری دوستان برای شما عزیزان آماده کردیم ابزاری قدرتمند جهت ویرایش فایل های APK و اپ های اندروید می باشد که در بین دیگر برنامه ها دارای قابلیت های بیشتر و حرفه ای تری است.با این برنامه میتونید حتی سختترین برنامه ها رو تغییر داده و به نام خودتون در کافه بازار یا دیگر فروشگاه های نرم افزارهای موبایل ثبت کنید.

شما با یک برنامه قدرتمند برای ویرایش فایل های apk در سیستم عامل اندروید روبرو می باشید. از طریق این برنامه شما میتوانید فایل هایی که فرمت Apk دارند را ویرایش کنید و عملیات مانند تغییر تصویر زمینه، طراحی دوباره محیط برنامه، حذف کردن تبلیغات و... را انجام دهید. با استفاده از این برنامه می توانید به صورت حرفه ای به ویرایش فایل های برنامه مورد نظر بپردازید. این برنامه یک برنامه بسیار کاربردی و مفید در زمینه ویرایش فابل های نصبی در سیستم عامل اندروید می باشد. این برنامه کاربردی و مفید را از دست ندهید.

ویژگی های این محصول:


- بدون محدودیت در عملکرد
- بدون تبلیغات
- بدون نیاز به اینترنت
-بدون نیاز به روت کردن گوشی
- بدون نیاز به هزینه های اضافی جهت آپدیت یا بروزرسانی
- وارد کردن فایل های APK نصب شده و نصب نشده
- باز کردن فایل های نصبی برای ویرایش توسط شما
- نمایش کد های xml و اکتیویتی
- دسترسی به پوشه های تصاویر و فونت و غیره
- ذخیره سازی فایل های نصبی ویرایش شده
- اضافه شدن میکسر رنگ در ویرایشگر
- اضافه شدن پوسته تیره برای ویرایش دیتا
- امکان ویرایش آیکون در ویرایش رایج
- رفع دیگر باگ ها