ارائه ناب ترین فایل

۱۰۱ مطلب در آذر ۱۳۹۶ ثبت شده است

جمعه, ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۰۸:۴۴ ب.ظ سجاد اصلانی
بانک مقاله دانشجویی نمونه سوال کتب درسی جزوه و...

بانک مقاله دانشجویی نمونه سوال کتب درسی جزوه و...


بانک مقاله دانشجویی نمونه سوال کتب درسی جزوه و...


بر روی این متن کلیک کنید


در این سایت مقاله، نمونه سوال و ...ارائه میشود


کلیک کنیدشاید این مطالب این سایت نیز مفید باشد

۲۴ آذر ۹۶ ، ۲۰:۴۴ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سجاد اصلانی
پنجشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۵:۱۳ ب.ظ سجاد اصلانی
مقاله پژوهشی بررسی عوامل پدیدآورنده ورشکستگی و ارزیابی آن

مقاله پژوهشی بررسی عوامل پدیدآورنده ورشکستگی و ارزیابی آن

ورشکستگی آخرین مرحله از حیات اقتصادی شرکتها است و بر همه ذینفعان شرکت تاثیر میگذارد. بنابراین بررسی عوامل ورشکستگی از اهمیت برخوردار می باشد همچنین تاثیر داده های مالی در بررسی عوامل ورشکستگی با یکدیگر مقایسه گردید. هدف این پژوهش، نخست ارائه مبانی تئوریکی تحقیق و بررسی علل ورشکستکی شرکت ها با مطالعه نمونه شرکت کارتن سازی آرش فراز شرق زاهدان و دوم ارائه مدل مناسب جهت ارائه راهکارهای مناسب جهت بهبود وضعیت شرکت ها قبل از رویداد بحران مالی شرکت ها می باشد، تا بتوان با استفاده از مدل مزبور وضعیت مالی شرکت ها و همچنین موضوع تداوم فعالیت آنها را بررسی و موجب ارتقاء کیفی تصمیم گیری سهامداران و ذینفعان مربوطه گردید. اطلاعات مورد نیاز به منظور شناسایی ورشکستگی های مختلف واحدها و یافتن عوامل موثر بر ورشکستگی، از میان اطلاعات موجود در کارخانه کارتن سازی فراز شرق زاهدان و داده های تولید شده از طریق آنالیز داده های مالی و آماری کارخانه از مقطع زمانی مورد مطالعه بدو تاسیس کارخانه از سال 1384تا پایان سال1387 می باشد پس از جمع آوری مشاهدات،متغیرها تحقیق به دو دسته پاسخ و کمکی تقسیم شدند .در این تحقیق،الگوی خطرهای متناسب کاکس را به روش رگرسیونی به داده های جمع آوری شده ارزیابی شد.

۲۳ آذر ۹۶ ، ۱۷:۱۳ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سجاد اصلانی
پنجشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۵:۱۰ ب.ظ سجاد اصلانی
مقاله ای به نام طراحی وب سایت

مقاله ای به نام طراحی وب سایت

مقاله ای به نام طراحی وب سایت

مقاله ای درباره پردازنده ها و مادر برد ها و موس ها و پاورها در قالب HTML طراحی شده است امیدوارم مفید باشه سورس هم داره که با نوت پد میتونی صفاحت وب رو ویرایش کنین

۲۳ آذر ۹۶ ، ۱۷:۱۰ ۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سجاد اصلانی
پنجشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۵:۰۷ ب.ظ سجاد اصلانی
پاورپوینت آشنایی با مقاله و مقاله نویسی

پاورپوینت آشنایی با مقاله و مقاله نویسی

این پاورپوینت در زمینه روش های نگارش مقاله و مقاله نویسی تدوین شده است و مباحث محختلف زیر را در بر می گیرد:

  • دلایل اهمیت انتشارات
  • انگیزش های نگارش
  • انواع منابع اطلاعاتی
  • انواع مقاله ها از نظر نحوه تدوین و نوع داده ها
  • فرایند مقاله های تحقیقی
  • ساختار مقاله
  • نکته ها
  • اقدامات قبل از نوشتن مقاله
  • وقایع بعد از ارسال مقاله
  • پیشنهاد

=================================== 

اسلاید 18 پاور:

1- پرسش منتقدانه

2- راه حل موقت / فرضیه

3- کاوش در مورد منابع اطلاعاتی

4- مشخص کردن روش و ابزار گردآوری اطلاعات

5- مطالعه منابع مربوط به موضوع

6- تحلیل داده های گردآوری شده

7- بررسی همگرایی یا واگرایی یافته ها با فرضیات و سوالات پژوهش

8- توصیف مشکلات و محدودیت های تحقیق

9- ضرورت تحقیق در مورد جنبه های نا معلوم در قالب پیشنهادات

============================ 

مشخصات فایل دانلودی:

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: ppt

تعداد صفحات: 40

حجم فایل زیپ: 1.82 مگابایت


۲۳ آذر ۹۶ ، ۱۷:۰۷ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سجاد اصلانی
پنجشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۵:۰۱ ب.ظ سجاد اصلانی
مقاله دین و سیاست

مقاله دین و سیاست

موضوع:

مقاله دین و سیاست 

     فرمت فایل: WORD (قابل ویرایش)

مقدمه 

مقاله ای که در دست شما خواننده گرامی قرار دارد موضوع دین و سیاست را مورد مطالعه قرار میدهد. یک عده مسلمانان به این نظر هستند که دین از سیاست باید جدا باشد. این عده نظریات خود را یا از تجارب تلخ تاریخ گرفته اند که امرای اسلامی باعث دامن زدن تعصبا ت و بی عدالتی های اجتماعی شده اند و یا نظریات خود را به تقلید از روش های سیاسی غرب گرفته اند که دین را از سیاست جدا می داند. مشکل این عده که بیشتر آنها از کتله تحصیلکردگان هستند این است که به خود زحمت نداده اند تا اسلام را درست مطالعه کنند. اگر امرای اسلامی بی عدالتی کرده اند دلیل نمیشود که ما ادعا کنیم که چون آنها به غلط رفته اند اسلام با سیاست کار ندارد. و یا اگر علما در بعضی از کشور ها باعث شده اند تا مردم مسلمان به حد کمال نرسند، تقصیر اسلام نیست. تقلید کورکورانه غرب که به هیچ صورت کار ما را حل نکرده است و نخواهد کرد و زیاد تر ما را به گمراهی خواهد کشاند. زیرا فرهنگ دیموکراسی با فرهنگ اسلامی به هیچ صورت سر نمی خورد زیرا اسلام بالا تر از دیموکراسی است و یک روش بی بند و بار نیست که در صفحات بعدی مفصل تر در باره آن صحبت خواهیم نمود. همچنان اینکه سیاست را از دین جدا کرده اند برای این است که دیگر مذاهب و ادیان معرف توحید نبودند و نیستند. یک عده دیگر دین را از سیاست جدا نمی دانند و خواستار یک نظام اسلامی می باشند تا عدالت اجتماعی بر قرار شود. اینها حق به جانب هستند و اما مشکل این عده در این است که به مجرد به میان آمدن یک حکومت اسلامی از دیکتاتوری کار می گیرند و آن انسان که خداوند او را آزاد آفریده، خود را در قید و بند احکامی به نام اسلام می بیند که از جانب حکومت املا میشود و نفس کشیده نمی تواند. و اگر صدای خود را بکشد او را به کفر می گیرند و حتی اعدام می کنند. گروه طالبان نمونه بارز آن بود. با براه انداختن نظام اسلامی انسان آزاده برده حکومت میشود. نه انسان از خود باید عقل داشته باشد و نه تصمیم و نه اراده. نتیجه عدم شناخت دین توسط اکثر تحصیلکردگان و عدم پیاده کردن اصولی اساسات اسلامی توسط مسلمانان مردم را وادار میسازد تا به دیموکراسی غرب رغبت نشان دهند و غربی ها ازین موقعیت عدم ثبات فکری و عدم اندیشه سالم اسلامی که چگونه باید یک حکومت در یک کشور اسلامی توسط مسلمانان به وجود آید استفاده برده و به نام دیموکراسی و آزادی کشور های اسلامی را اشغال کردند و در تلاش هستند تا چطور شود که نامی از اسلام گرفته نشود. همچنان یک عده طرفدار دیموکراسی در کشور های اسلامی می باشند. درین رساله کوتاه کوشش به عمل آمده است تا واضح شود که آیا دیموکراسی به مفاد یک کشور اسلامی است و یا خیر. ثانیأ اینکه تفاوت میان دیموکراسی و نظام اسلامی بر ملا شود و ارزیابی گردد.

این رساله کوتاه میخواهد چند نکته را جواب گوید. اول اینکه آیا دین اسلام از سیاست جدا می باشد و یا با سیاست رابطه دارد؟ دوم وظیفه اساسی یک حکومت اسلامی چه است و مقصد و هدف از قانون در نظام اسلامی چه می باشد؟ سوم اینکه آیا اسلام دیموکراسی است و یا مخالف دیموکراسی؟ آیا مردم در امور سیاسی خود نقشی را بازی میکنند و یا خیر؟ و یا چند تن به نام ملا و آخوند باید برای مردم تصمیم گیرند و مردم را به نام اسلام در قید و بست کنند؟ اگر مسلمان از دل و جان قبول دارد که اسلام دین بر حق است و در آن کمبودی نیست، پس چرا ما صدای شریعت والای اسلام را بالا نمی کنیم و هر روز داد از دیموکراسی می زنیم؟

?این رساله به تقاضا و پشتوانه مالی برادر نهایت محترم و گرامی محمد ابراهیم عزیز و همسر گرامی شان گلثوم عزیز به رشته قلم در آمد. صمیمانه ترین تشکرات خود را ازینکه مصارف چاپ اول این رساله را عهده دار شدند خدمت شان تقدیم میکنم. تشکرات قلبی و بی پایان خود را به برادر عزیز القدرم جناب عبدالعلی احراری که مسوده اولی این تحقیق را خوانده و من را با نظریات عالمانه شان مستفید ساختند، تقدیم میکنم. از برادر گرامی ام فضل غنی مجددی که افتخار چاپ این رساله را در نشریه وزین فقه به من مثل همیشه مهربانی کردند، ابراز شکران می کنم. امید وارم این تحقیق کوتاه جوابگوی این مسئله حیاتی ما مردم مسلمان باشد و دعا می کنیم تا ما مسلمانان که کشور های ما تحت هجوم سیکولریزم غربی و بی دینی قرار گرفته و هر روز به نام آزادی و دیموکراسی بیچاره تر شده می رویم استعداد این را پیدا کنیم تا بتوانیم خود را از زیر یوغ استعمار نو بکشیم.


۲۳ آذر ۹۶ ، ۱۷:۰۱ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سجاد اصلانی
پنجشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۵:۰۰ ب.ظ سجاد اصلانی
مقاله لوله و اتصالات

مقاله لوله و اتصالات

موضوع :

مقاله لوله و اتصالات

فایل ورد قابل ویرایش

انواع لوله :

لوله ها را می توان به انواع مختلف از نظر جنس ، کاربرد و نحوه اتصالات دسته بندی نمود .

لوله هایی که در سیستم آبرسانی و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد به شرح ذیل می باشد .

 لوله های گالوانیزه :

لوله های گالوانیزه خود به دو دسته تقسیم می شوند : لوله های فولادی گالوانیزه و لوله های آهنی گالوانیزه این دو نوع در بازار به لوله های آهنی سفید معروفند و عموماً بین این دو فرقی گذاشته نمی شود ،در صورتیکه لوله های فولادی گالوانیزه در مقایسه با نوع آهنی آن سبک تر و براق تر هستند .

۲۳ آذر ۹۶ ، ۱۷:۰۰ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سجاد اصلانی
پنجشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۴:۵۸ ب.ظ سجاد اصلانی
مقاله راه کارهای کاهش استرس در دانش آموزان

مقاله راه کارهای کاهش استرس در دانش آموزان

نام مقاله : راهکارهای کاهش استرس در دانش آموزان

تعداد صفحات : 6 صفحه

گردآوری : Book-Let.ir

فرمت : word

 

۲۳ آذر ۹۶ ، ۱۶:۵۸ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سجاد اصلانی
پنجشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۴:۵۶ ب.ظ سجاد اصلانی
مقاله با عنوان وصیت

مقاله با عنوان وصیت

وصیِت از ریشه «وَصِیَ» است که در لغت به معنای گیاهان به‌هم وصل شده و بافته شده آمده و «أرض واصیة» یعنی زمینی که سراسر پوشیده از گیاه به‌هم متصل. «وصیت» در اصطلاح علم اخلاق با پند و موعظه سفارش کردن بر دیگری، جهت فرمان بردن و عمل نمودن است و در اصطلاح فقه این است که انسان، تملیک و واگذاری عین مال یا منفعت آن را بعد از وفات خودش به شخص دیگر یا عموم مردم سفارش کند؛ به‌طوری‌که تصرف در اموال وی بعد از مرگش برای دیگران مباح باشد.

۲۳ آذر ۹۶ ، ۱۶:۵۶ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سجاد اصلانی
پنجشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۴:۵۴ ب.ظ سجاد اصلانی
مقاله آسیب های اجتماعی و عوامل موثر بر آن

مقاله آسیب های اجتماعی و عوامل موثر بر آن

رشد شهرنشینی بعنوان یک پدیده نوین در عصر حاضر بیشتر از هر زمان دیگری در گذشته و به ویژه در جوامع رو به توسعه ادامه دارد. جوامع جهان سومی فعلی شاهد گسترش شهرنشینی وسیعی هستند که حتی جوامع صنعتی قبلا کمتر با آن مواجه شده اند. این حرکت برای کشورهای رو به توسعه تحولات عمده ای را در زمینه های مختلف اقتصادی، فرهنگی و نظایر آن بدنبال داشته و جریان شهرنشینی موجبات تغییر ساختارهای اجتماعی، روابط اجتماعی، دگرگونی نظام ارزشی و امثال آنها را فراهم آوردهاست.
رواج شهرنشینی و مهاجرت، توریسم، ارتباطات فرهنگی و تغییر در عقاید و سنن با کاهش تاثیر و نفوذ خانواده ها همراه بوده ودر مجموع تغییرات وسیعی در رفتارهای اجتماعی جوانان بوجود آورده است. در زندگی سنتی گذشته، گذر از دوران کودکی تا مرحله ازدواج ساده و مشخص بود ولی امروزه تغییر در سن ازدواج بعلت افزایش نیازها و مشکلات اشتغال و دوره های طولانی تحصیل، فاصله میان انتظارات و امکانات باعث می شود که ازدواج در سنین بالاتری انجام بگیرد


۲۳ آذر ۹۶ ، ۱۶:۵۴ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سجاد اصلانی
پنجشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۴:۵۳ ب.ظ سجاد اصلانی
مقاله انگلیسی در مورد مخازن نفت خام به همراه ترجمه

مقاله انگلیسی در مورد مخازن نفت خام به همراه ترجمه

مقاله ای در مورد سوخت و مخازن نفت در زمین می باشد این مقاله از متن اصلی به همراه ترجمه  می باشد و مواد نفت خام را مورد تجزیه و تحلیل قرارمی دهد و ابزارالات لازم را در ان معرفی می نماید و مراحل تجزیه نفت و اسفالتین موجود در ان را مورد بررسی قرار می دهد و مدل ترمودینامیکی مخزن نفت خام


۲۳ آذر ۹۶ ، ۱۶:۵۳ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سجاد اصلانی